PRODUCENT OKIEN I DRZWI NA LATA

Okna bez ograniczeń

OLA OKNA Sp. z o.o. to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji stolarki PCV i ALU. Dostarczamy 100% OKNA z kompleksowym wyposażeniem i profesjonalnym montażem. Stawiamy na solidne materiały i sprawdzone rozwiązania. Służymy fachową wiedzą i zaangażowaniem naszych ekspertów.

PRODUCENT OKIEN I DRZWI NA LATA

Okna bez ograniczeń

W naszym zakładzie w Kaliskach produkujemy wysokiej jakości okna PCV i ALU, drzwi wejściowe PVC i aluminiowe, fasady i witryny. Stawiamy na solidne materiały i sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu zapewniamy trwałość i komfort po stronie użytkowników.

PRODUCENT OKIEN I DRZWI NA LATA

Okna bez ograniczeń

Dzięki odpowiedniej termoizolacyjności i ciepłemu montażowi dostarczamy okna i drzwi, które zapewnią wysoki komfort cieplny każdemu wnętrzu. W każdej wersji kolorystycznej jesteśmy w stanie zaproponować komplet stolarki okiennej i dopasowane do niej drzwi wejściowe, a ilość oferowanych kombinacji jest nieograniczona.

PRODUCENT OKIEN I DRZWI NA LATA

Okna bez ograniczeń

Oferowane przez nas drzwi tarasowe pozwalają na lepsze doświetlenie wnętrz. Stabilna konstrukcja, nowoczesne uszczelki i wysoka termoizolacyjność to niewątpliwe atuty rozwiązań przesuwnych.

01 02

Termomodernizacja

WYMIEŃ Z NAMI OKNA I DRZWI

Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie? Skorzystaj z programu „Czyste Powietrze” i otrzymaj zwrot kosztów wymiany okien i drzwi. Zadbaj z nami o region, w którym żyjesz. Nasi doradcy udzielą ci informacji na temat dostępnych wariantów dofinansowania oraz produktów, które spełniają wymogi programu. Możesz zyskać do 100% zwrotu, a jeśli nie spełniasz warunków programu, podpowiemy, jak uzyskać inne ulgi. Umów się na spotkanie i dowiedz się, jak zadbać o domowy budżet, poprawić komfort cieplny w domu, i jednocześnie zadbać o środowisko. Wymiana stolarki nie musi być bardzo kosztowna, a korzyści z zatrzymania ciepła wewnątrz będą znaczące, zwłaszcza gdy wymieniamy okna wieloletnie o starej konstrukcji i słabych parametrach.
Trwa AKCJA TERMOMODERNIZACJA. W programie „Czyste Powietrze” OLA współpracuje z PONIKSOLAR

Technologie

KONSTRUKCJE
ALUMINIOWE

OKUCIA
WINKHAUS

PROFILE VEKA

O nas

Dlaczego my?

Fachowe wsparcie

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania

Profesjonalna realizacja

Wiedza i doświadczenie naszych ekip montażowych to podstawa w realizacji inwestycji

Jakość na pokolenia

30lat

30 lat doświadczenia

Nasze długoletnie doświadczenie na rynku pomaga dopasować najlepsze produkty do Państwa potrzeb

klasa A

Energooszczędne rozwiązania

Serwis i regulacja

VEKAMOTION 82

Duże przeszklenia

Duże przeszklenia, przenikanie się przestrzeni domu i ogrodu, wygoda korzystania z dużych skrzydeł tarasowych to dzisiaj norma w projektowaniu tego elementu budynku. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi system VEKAMOTION82 firmy Veka, który umożliwia konstruowanie drzwi podnoszono-przesuwnych z dużymi powierzchniami szkła osadzonymi w wąskich profilach.

Funkcjonalność

VEKAMOTION82 to drzwi tarasowe gwarantujące doskonałe doświetlenie wnętrz, świetną termoizolacyjność, a dzięki stalowym wzmocnieniom wysoką stabilność konstrukcji. System pozwala na budowanie konstrukcji do 6,5 m szerokości, co przy wąskich profilach daje efekt dużej tafli szkła. Okna stałe doskonale wkomponowują się w fasadę budynku, dzięki montażowi w niemal bezramowy sposób.

Doświetlenie wnętrza

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION82 to rozwiązanie pozwalające budować duże szklane powierzchnie na wąskich, nie zabierających światła profilach. Dzięki temu systemowi zyskujemy znakomite doświetlenie wnętrza salonu i tak modne dzisiaj otwieranie wnętrz na strefę ogrodu, zieleni, wypoczynku na tarasie. Duży wybór wzornictwa i kolorystyki pozwala dowolnie kształtować wizję domu i dopasowywać okna do innych elementów architektonicznych.

Komfort użytkowania

VEKAMOTION82 to system o wysokiej termoizolacyjności i wodoszczelności (zastosowanie innowacyjnych uszczelnień), co świadczy o wysokich własnościach użytkowych tego rozwiązania. Duże przeszklone powierzchnie wpuszczone w delikatną cienką ramę pozwalają spełnić oczekiwania wizualne inwestorów, a także zapewnić niezbędny komfort użytkowania.

Nasze realizacje

Dom jednorodzinny

Warszawa

dom Kleszczewo

Dom jednorodzinny

Kleszczewo, woj. pomorskie

Kinnekulle-track

Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny

Blok mieszkalny