Kariera

OLA OKNA Sp. z o.o. to firma stawiająca na pracę zespołową i na skuteczne rozwiązywanie problemów klienta. Nasze wartości to WSPÓŁPRACA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE i INICJATYWA. Szukamy wspólnie najlepszych rozwiązań i wyciągamy wnioski z popełnionych błędów (wszak nie myli się tylko ten, kto nic nie robi).

Jeśli chcesz dołączyć do nas i z nami zmieniać firmę na lepsze, sprawdź nasze oferty pracy lub wyślij swoje zgłoszenie na ola-kaliska@ola-kaliska.pl.

SZUKAMY:

PRODUKCJA – dołącz do zespołu operatorów, dzięki któremu nasze okna i drzwi uzyskują dobre oceny klientów

SERWIS – jeśli masz zmysł techniczny, doświadczenie produkcyjno-montażowe lub w obszarze serwisu, a zamiłowanie do pracy w terenie łączysz z umiejętnością kontaktu z klientem, to chętnie zaprosimy cię na rozmowę.

DZIAŁ HANDLOWY – sprzedawcy w obecnych czasach muszą się stawać prawdziwymi doradcami klienta, towarzyszącymi w procesie podejmowania decyzji, dzieląc się wiedzą, która przekłada się na realne korzyści z wybranych rozwiązań po stronie klienta. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i widzisz się w roli handlowca w obszarze stolarki ALU i PVC, zapraszamy do zespołu.

INNE – sprawdź rekrutacje w innych obszarach firmy

OBECNIE REKRUTUJEMY

W związku z rozwojem zespołu sprzedażowego mamy aktywne rekrutacje na stanowiska handlowe. Zapraszamy też do współpracy brygady montażowe.

Sprawdź na naszym profilu firmowym: https://www.olx.pl/oferty/q-PPU-OLA

Zapraszamy do naszego zespołu!