Doświadczenie

Od ponad 30 lat z pasją realizujemy potrzeby zarówno inwestorów indywidualnych jak i duże projekty mieszkaniowe na rynku deweloperskim. Każdego roku dostarczamy stolarkę PVC i ALU do setek projektów urzeczywistniając wizję naszych klientów.

Lata doświadczeń z konstrukcjami budowanymi na solidnych komponentach Veka, Winkhaus i Aluprof dają gruntowną bazę, by tworzyć produkty zaawansowane technologicznie, gwarantujące wysoką jakość i termoizolacyjność.

Klasyczna biel, drewnopodobne dekory czy odważne kolory nadające charakteru całej inwestycji – w każdej wersji jesteśmy w stanie zaproponować komplet stolarki okiennej i dopasowane do niej drzwi wejściowe, a ilość oferowanych kombinacji jest nieograniczona.

Dzięki odpowiedniej termoizolacyjności i ciepłemu montażowi dostarczamy okna i drzwi, które zapewnią wysoki komfort cieplny każdemu wnętrzu. Naszą ofertę produktów uzupełniamy szeroką gamą akcesoriów: oferujemy parapety wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi stalowe, bramy garażowe, rolety i moskitiery.