Kontakt

Salon sprzedaży

zapytaj o produkty
poproś o wycenę
umów pomiar lub spotkanie

biuro_stg@ola-kaliska.pl

ul. Kościuszki 34H
83-200 Starogard Gdański

Godziny otwarcia:

Pn – Pt: 8.00-17.00
Sb: 9.00-13.00

Edyta Śliwińska

+48 601 092 665
esliwinska@ola-kaliska.pl

Monika Eggert-Jeszka

+48 505 244 774
meggert-jeszka@ola-kaliska.pl

Łukasz Noga

+48 725 725 103
lnoga@ola-kaliska.pl

Ryszard Nowakowski

+48 603 849 406
rnowakowski@ola-kaliska.pl

Zespół deweloperski

złóż zapytanie
projekty deweloperskie
i instytucjonalne

inwestycje@ola-kaliska.pl

Mateusz Literski

+48 601 712 285
mliterski@ola-kaliska.pl

Zbigniew Grajczyk

+48 601 992 033
zgrajczyk@ola-kaliska.pl

Małgorzata Lica

+48 663 930 335
mlica@ola-kaliska.pl

Anna Rudłowska

+48 609 810 618
arudlowska@ola-kaliska.pl

Serwis i reklamacje

zamów wizytę serwisantów
zgłoś problem
zamów regulację stolarki

Igor Ziorkowski

+48 726 109 108
iziorkowski@ola-kaliska.pl
serwis@ola-kaliska.pl

Katarzyna Gracz

+48 601 414 665

kgracz@ola-kaliska.pl
serwis@ola-kaliska.pl

Eksport

zapytaj o ofertę na eksport
sprawdź warunki handlowe

Joanna Bona

+48 607 092 555
jbona@ola-kaliska.pl

Zakład produkcyjny

produkcja, logistyka
administracja, dostawy

ul. Firmowa 12
83-260 Kaliska

Sekretariat

+48 58 588 92 67
ola-kaliska@ola-kaliska.pl