Serwis

Serwis

Szanowni Państwo,

wszystkie nasze produkty z PVC i ALU objęte są bezpośrednią gwarancją oraz opieką serwisową producenta. Zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie standardami stolarka PVC posiada 5-letnią gwarancję, natomiast stolarka ALU – 3-letnią.

Opieka serwisowa w zakresie stolarki PVC i ALU realizowana jest poprzez własny serwis, dedykowany naszym Klientom. W związku z tym dostęp do wykwalifikowanego i doświadczonego serwisu jest praktycznie natychmiastowy.

Dokładamy wszelkich starań, aby reakcja na zgłoszenia serwisowe była realizowana w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od momentu otrzymania informacji od naszych Klientów.

Dział serwisu jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 07.00 − 15.00.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego (za pomocą wypełnionego formularza zgłoszenia serwisowego) lub telefonicznego.

Wszelkie dane kontaktowe uzyskają Państwo, klikając w zakładkę KONTAKT.


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę OLA Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie opisanym w powyższym formularzu (w tym podane: imię, nazwisko, poczta elektroniczna) w celach marketingowych, w szczególności w celu przygotowania i przedstawienia (przesłania) informacji handlowych, ofert, reklam, prowadzenia analiz marketingowych oraz na przekazanie ich innym podmiotom.