Producent okien i drzwi

Producent okien i drzwi

Ola Sp. z o.o. to producent drzwi i okien, który istnieje na rynku stolarki budowlanej już od 1991 roku. Siedziba naszej spółki mieści się w Kaliskach. Ola sp. z o.o. jest jednym z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce, które rozpoczęło produkcję stolarki budowlanej z tworzyw sztucznych. Od 2003 roku firma zajmuje się również produkcją stolarki budowlanej z aluminium.

W naszej firmie powstają okna PVC i drzwi PVC wykonane tylko z najwyższej jakości komponentów, pochodzących od czołowych światowych producentów firm Veka i Winkhaus oraz Aluprof.

Nasza firma stawia również na rozwój. W 2012 roku braliśmy udział w projekcie “OLA – 2012 wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji okien PVC”, który był dofinansowany przez Unię Europejską. Dzięki uczestnictwu w tym projekcie nasz zakład został jeszcze bardziej unowocześniony, dzięki czemu możemy produkować okna i drzwi jeszcze lepszej jakości.

Polityką naszej firmy jest również stawianie na pracowników. Mogą oni uczestniczyć w dynamicznym rozwoju naszej spółki poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu najnowszych technologii dostępnych na rynku okien i drzwi. Zapewniamy naszym pracownikom dobre warunki pracy, dlatego znaczna część załogi pracuje z nami już od 1991 roku.

Ola Sp z o. o. to liczący się na polskim rynku producent stolarki budowlanej – aluminiowej i PVC. Dzięki dużemu doświadczeniu i nieustannemu zaangażowaniu w zrównoważony, ale dynamiczny rozwój nasza oferta stale się powiększa o nowe, oryginalne rozwiązania. Dziś nasz zakład to nie tylko producent okien i drzwi ogólnego zastosowania, lecz także producent drzwi zewnętrznych o podwyższonej wytrzymałości i odporności czy producent drzwi wewnętrznych, które można zakupić w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach.

W naszej ofercie dostępny jest również wysokiej klasy system aluminiowy, który sprawdzi się zarówno w domach, jak i w biurach, firmach oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą i do kontaktu.