Blog

Osłony przeciwsłoneczne

ola_okna_plisy_osłony_przeciwsłoneczne

W końcu zawitało prawdziwe lato 🙂. To co na co dzień jest wielką zaletą: okna wpuszczające dużo światła do pomieszczeń w upalne lato staje się utrapieniem. Kiedy za oknem naprawdę gorąco, nagle słońca robi się za dużo i to, czego szukamy to osłony przeciwsłoneczne.

Klasyczne rolety materiałowe czy modne roletki dzień – noc dostępne są w wielu kolorach. Plisy sprawdzą się natomiast na niemal każdym oknie – również tych o nietypowych kształtach, a szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli upiększyć wnętrze. Ciekawym rozwiązaniem są też żaluzje pionowe, które pozwalają regulować dopływ światła.

Osłony przeciwsłoneczne montowane wewnątrz to rozwiązanie wygodne ze względu na możliwość montażu w każdym momencie. Bardziej wymagającym wariantem jest montaż osłon zewnętrznych, który trzeba zaprojektować już na etapie budowy domu. Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe to dziś nie tylko świetna termoizolacja, ale też znaczący element dekoracyjny budynku, współgrający z innymi elementami budynku, jak okna, drzwi zewnętrzne czy bramy garażowe.

Po więcej informacji zapraszamy do naszych biur sprzedaży w Kaliskach i Starogardzie. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.