O firmie

O firmie

Rok 1989 na stałe zapisał się w historii Kalisk. To właśnie w tym roku powstało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „OLA” Sp. z o.o.

Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy produkcję stolarki budowlanej z PVC z wykorzystaniem najlepszych komponentów światowych liderów, firm VEKA i Winkhaus. Od 2003 roku produkujemy aluminiową stolarkę budowlaną – okna i drzwi − na profilach ALUPROF.

Realizując projekt „OLA – 2012 wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji okien PVC” z dofinansowaniem unijnym, Spółka wyposażyła swój zakład produkcyjny w Kaliskach w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne renomowanych producentów.

Większość współpracowników w OLA Sp. z o.o. tworzy zespół już od 1991 roku. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, gromadzonej przez lata, firma cieszy się zespołem najwyższej klasy profesjonalistów. Dbamy o kompetencje naszych pracowników i współpracowników, dlatego też zapewniamy im specjalistyczne szkolenia z zakresu technologii oraz montażu stolarki PVC w firmie VEKA oraz stolarki ALU w firmie ALUPROF.

Dzięki najwyższej jakości naszych produktów mamy pewność, że potrafimy zaspokajać potrzeby wszystkich Klientów.

Nasza praca nie kończy się w dniu rozliczenia umowy. Wyspecjalizowany zespół pozostaje w kontakcie z Klientem podczas użytkowania stolarki, jak również po upływie okresu gwarancyjnego. O najwyższej jakości wykonania naszych produktów oraz profesjonalizmie świadczą liczne referencje i otrzymane nagrody.

Codziennie dbamy o utrzymanie wysokiego poziomu jakości poprzez ciągły rozwój naszej kadry, w oparciu o współpracę z najlepszymi światowymi dostawcami, oferując produkty i usługi najwyższej jakości, tak aby nasi Klienci zawsze otrzymywali rozwiązania odpowiadające ich potrzebom.

Kupując nasze produkty, otrzymują Państwo 100% OKNA.