Kontakt

Kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWE OLA Sp. z o.o.

83-260 Kaliska, ul. Firmowa 12
+48 58 588 92 67
+48 58 588 96 66

NIP: 592-020-18-86

ola-kaliska@ola-kaliska.pl

Numery rachunków Bank Millennium:

PLN – PL09 1160 2202 0000 0001 9231 4879

EUR – PL53 1160 2202 0000 0001 9231 4960

SWIFT: BIGBPLPW





Dział sprzedaży

Kaliska

Główne biuro sprzedaży.

83-260 Kaliska, ul. Firmowa 12
+48 58 588 92 67
+48 58 588 96 66

CZYNNE:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00

Agnieszka Ossowska – specjalista ds. sprzedaży

+48 58 536 79 25
+48 58 588 92 67 wew. 205
+48 601 712 285
aossowska@ola-kaliska.pl

Zbigniew Grajczyk − kierownik ds. kluczowych klientów

+48 58 588 92 67 wew. 214
+48 601 992 033
zgrajczyk@ola-kaliska.pl

 

Starogard Gdański

Biuro sprzedaży

83-200 Starogard Gd, Al. Armii Krajowej 50
biuro_stg@ola-kaliska.pl

CZYNNE:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 16:00,
sobota: 9:00 – 13.00

Małgorzata Lica – specjalista ds. sprzedaży

+48 663 930 335
mlica@ola-kaliska.pl

Dział Eksportu

Marta Helta – specjalista ds. eksportu
(Niemcy, Austria)

+48 58 536 79 21
+48 58 588 92 67 wew. 201
+48 607 092 555
mhelta@ola-kaliska.pl

Przemysław Malinowski – export manager
(Belgia, Szwecja, Norwegia, Wlk. Brytania)

+48 58 536 79 20
+48 58 588 92 67 wew. 200
+48 505 244 774
pmalinowski@ola-kaliska.pl

 

Edyta Śliwińska – specjalista ds. eksportu
(Włochy)

+48 58 588 92 67
+48 58 588 92 67 wew. 201
+48 601 092 655
esliwinska@ola-kaliska.pl

 

Dział Montażu i Serwisu

Kazimierz Pasierb – kierownik

+48 58 536 79 24
+48 58 588 92 67 wew. 204
603 205 661
kpasierb@ola-kaliska.pl

Anna Hetmańska – specjalista ds. serwisu

+48 58 536 79 24
+48 58 588 92 67 wew. 204
601 424 546
ahetmanska@ola-kaliska.pl