Ciepły Montaż

Ciepły Montaż Okien - Okna Plastikowe z Montażem

Firma Ola jest producentem stolarki drzwiowej i okiennej z tworzywa sztucznego i aluminium. Okna i drzwi wykonane z PCV cieszą się ogromną popularnością, ze względu na długą żywotność i wytrzymałość polichlorku winylu. Jest to jednocześnie materiał odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację termiczną pomieszczenia, co zapobiega nadmiernej utracie ciepła podczas chłodnych dni oraz zbytniemu nagrzewaniu się wnętrza w czasie upałów.

Ola Sp. z o.o. oferuje Państwu okna plastikowe z montażem. Produkujemy okna i drzwi z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od sprawdzonych, renomowanych producentów. Oferujemy Państwu okna z montażem wykonane zarówno z PCV, jak i niezwykle wytrzymałego aluminium. Wykonujemy również ciepły montaż okien. Oznacza to poza standardowym montażem z użyciem pianki i kotew montażowych, wyklejenie taśmy zewnętrznej i wewnętrznej. Dodatkowym izolatorem jest w tym przypadku specjalna taśma paroszczelna, zamocowana wcześniej do ramy okna. Taśma ta jest paroizolacyjna od zewnątrz i paroszczelna od wewnątrz. W  en sposób najsłabsze miejsce, jakim jest punkt styku okna z murem, zostaje idealnie zabezpieczone. Ciepły montaż zapobiega stratom ciepła, co ma wpływa na izolację termiczną budynku, a co za tym idzie może mieć wpływ na koszty ogrzewania. Ponadto taśma paroszczelna ogranicza dostawanie się wilgoci do izolatora, co przedłuża jego żywotność (przeciwdziała zamarzaniu i pękaniu), a tym samym zapobiega tworzeniu się mostków termicznych generujących dodatkowe ubytki cieplne. Zamiast pianki poliuretanowej i taśmy paroizolacyjnej można zastosować uszczelkę rozprężną, która również wykazuje bardzo dobre właściwości izolacyjne.

Ciepły montaż okien jest więc określeniem na zamontowanie okien w budynku tak, aby maksymalnie ograniczyć starty ciepła. Ola Sp. z o.o. zapewnia Państwu profesjonalne usługi, począwszy od zakupu okien, po fachowo wykonaną usługę ciepłego montażu. W ten sposób mają Państwo pewność, że kupują produkt, który posłuży przez długie lata, zarówno dzięki zaawansowanym technologicznie komponentom, jak i usłudze montażu wykonanej z dbałością o każdy szczegół.