Wesołych świąt!

Aktualności

Wesołych świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwilę spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.

Czytaj więcej

26. Bieg Kociewski

Już za niespełna 2 tygodnie największe biegowe święto w Starogardzie Gdańskim. Jako sponsor biegów towarzyszących zapraszamy wszystkich do wspólnego udziału w tej imprezie. Do zobaczenia na mecie.

Czytaj więcej

Eksport naszych produktów na rynek włoski

Wysoka jakość naszych produktów zachęciła włoskich klientów do nawiązania współpracy. Dostosowaliśmy produkt do specyficznych wymagań rynku włoskiego. Renowacyjny profil ,,Z 35’’ i ,,Z 65’’ doskonale wkomponowuje się w krajobraz śródziemnomorski.

Czytaj więcej

Bieg Szpęgawski

Szanowni Państwo! w dniu 01 kwietnia br. odbył się 34. Bieg Szpęgawski Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza, którego PPU OLA była jednym z głównych sponsorów. W biegu głównym udział wzięło 507 zawodniczek i zawodników. Czołowe miejsca zajęli: Kategoria OPEN Kobiety: 1. MUSYOKA HELLEN – MACHAKOS – ATHLETICS– 0:19:08 2. KARMANENKO KATERUNA – ROVNO – DINAMO – […]

Czytaj więcej

ZIMOWA PROMOCJA 2017

Szanowni Państwo, z dniem dzisiejszym rusza ZIMOWA PROMOCJA 2017. Teraz możecie Państwo zamówić w bardzo dobrej cenie stolarkę PVC i odebrać ją w dowolnym momencie do dnia 31.03.2017 r. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w Kaliskach i Starogardzie Gd. Przygotowanie oferty oraz pomiar całkowicie bezpłatnie.

Czytaj więcej

Godziny otwarcia naszych biur sprzedaży

Szanowni Państwo, niniejszym informujemy, że nasze biura sprzedaży w Kaliskach i Starogardzie Gd. będą nieczynne 24.12.2016 r. oraz 31.12.2016 r. W pozostałe dni serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

TURNIEJ 11.11.2016 r.

Z okazji święta Niepodległości w dniu 11.11 już po raz IX Starogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Turniej Piłki Nożnej zakładów pracy oraz jednostek budżetowych, w którym i my wzięliśmy udział. Po ciężkiej i zaciętej grze nasza reprezentacja wygrała dwa mecze (2:1 z LAKMET oraz 2:1 z STARY LAS), niestety doznała również  dwóch porażek (0:3 […]

Czytaj więcej

Turniej AERECO

W dniu 14.10 firma AERECO, z którą współpracujemy w zakresie wentylacji zorganizowała turniej piłkarski. Wzięło w nim udział 7 zespołów – VETREX, EURO-STYL, KLIMASTER, ALPRO, HOSSA, INVEST-KOMFORT. Nasza drużyna zanotowała 3 zwycięstwa, 1 remis oraz niestety dwukrotnie schodziła pokonana z placu gry. Ostatecznie zajęliśmy najgorsze dla sportowców 4 miejsce czyli tuż za podium. Na szczęście, […]

Czytaj więcej

„Nasz Dzień Otwarty”

W dniu 01.10.2016r. podczas biegu kociewskiego gościliśmy na stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny  w Starogardzie Gdańskim, to był „Nasz Dzień Otwarty” dla Was drodzy Państwo. Miało to na celu przedstawienie Państwu proponowanych przez Naszą firmę produktów. Bardzo dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszą ofertą oraz  uczestnictwo w zorganizowanych konkursach. Do zobaczenia.

Czytaj więcej

Bieg Kociewski połączony z Dniem Otwartym 01.10.2016 r.

Szanowni Państwo! Wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim serdecznie zapraszamy w dniu 01 października br., od godziny 08.30, na Dzień Otwarty PPU OLA, który odbędzie się w ramach Biegu Kociewskiego. W tym dniu znajdziecie nas na stadionie miejskim przy ul. Olimpijczyków oraz w naszym biurze sprzedaży przy ul. Armii Krajowej 50. Będzie to idealna […]

Czytaj więcej